Stoisko o powierzchni 8,5 mkw. znajdzie się w dolnym pasażu galerii naprzeciwko sklepu Sephora. W ofercie akcesoria wnętrzarskie firm takich firm jak Koziol, Joseph Joseph czy Lekulé.

– Sklep powstał w internecie, żeby promować design, którego w Polsce nie ma – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Anna Rezner ze spółki Inni, która jest właścieielm marki InniLiving. – Galeria Kazimierz jest dosyć atrakcyjnym miejscem na mapie Krakowa, ale jednocześnie kameralnym. Jest to właściwe dla naszego asortymentu. Bazujemy na produktach od producentów wielokrotnie nagradzanych za wzornictwo, a sprawdzających się w każdym domu. W przyszłości chcielibyśmy otworzyć kilka takich punktów w głównych miastach Polski. Najpierw jeden w Krakowie, potem na Śląsku i może w Warszawie – informuje Rezner.

InniLiving Concept to marka, która powstała przed dwoma laty. Ma własny sklep internetowy. Oferta sklepu podzielona jest na kategorie: akcesoria, fotele, krzesła, lampy, półki, regały, pufy i podnóżki, sofy i ławki, stoliki, stołki i hokery oraz stoły. Obecnie marka rozbudowuje asortyment z zakresu niewielkich akcesoriów wyposażenia wnętrz. Oprócz oferty różnych marek polskich i zagranicznych firma oferuje również asortyment zaprojektowany przez własnych projektantów.

W Galerii Kazimierz na 36 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City.