W trzech kondygnacjach centrum znaleźć się ma 3 tys. mkw. powierzchni handlowej.  Oprócz dużej sieci spożywczej mają działać w obiekcie inne sklepy i punkty usługowe. Obiekt ma być wyposażony w garaż, w którym znajdzie się 200 miejsc parkingowych.

– Nasza galeria będzie wygodną alternatywą dla tych, którym na co dzień zbyt daleko do centrum handlowego w Markach czy sklepów zlokalizowanych na Dworcu Wileńskim – powiedział Gazecie.pl Robert Ziółek, dyrektor generalny Dolcan.

Według koncepcji dewelopera, centrum ma być ofertą dla ludzi mieszkających w Zaciszu, a także mieszkańców Ząbek, Zielonki, Kobyłki czy Wołomina. Obecnie w rejonie, w którym planowane jest centrum funkcjonuje tylko supermarket MarcPol, a w Markach jest duże centrum handlowe M1.

Deweloper nie ma jeszcze pozwolenia na budowę. Planuje oddanie centrum do użytku pod koniec 2013 roku. Projekt galerii wykonuje pracowania AGK Architekci.

Firma Dolcan Plus S.A. to deweloper i inwestor na rynku nieruchomości w Polsce w 100 proc. z polskim kapitałem. Głównym profilem jego działalności jest budownictwo mieszkaniowe osiedli i domów. Jest to działalność obejmująca całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań. Również ich reklamowanie i sprzedaż poprzez własne biura obsługi. Dodatkową działalnością firmy są także usługi wspierające cały proces budowlany. Firma na swoją obecną pozycję pracuje od przeszło 20 lat.