– Nasze biuro będzie miało 24 metry kwadratowe powierzchni i jest to nasz 16 Punkt Obsługi Klienta w Polsce. W POKu będzie można zarówno dokonać rezerwacji jak i sfinalizować transakcję – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Iwona Czarnacka reprezentująca Travelplanet.pl

Travelplanet.pl jest agentem turystycznym, prowadzącym sprzedaż przez bezpośrednie kanały dystrybucji – internet, telefoniczne Centrum Rezerwacji oraz Punkty Obsługi Klienta. Biuro w bielskiej Sferze będzie jedną z lokalizacji należących do uruchomionej w 2005 roku sieci punktów sprzedaży mieszczących się w galeriach handlowych największych miast w Polsce. Travelplanet.pl to także pierwsza firma e-commerce, która pojawiła się na warszawskiej GPW.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, 25 kawiarni i restauracji, kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na terenie galerii funkcjonuje czterogwiazdkowy hotel Qubus, a wkrótce oddana zostanie do użytku część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami tworzącymi zadrzewiony park na dachu galerii.