– Głównym założeniem inwestycji jest pozyskanie ponad 1 tys. aktywnych klubowiczów. Fitness Klub Sporting przygotowany jest na przyjęcie i kompleksową obsługę kilkuset osób każdego dnia. Inwestycja pochłonęła ponad 2,5 mln zł. Bez wątpienia będzie też najlepszą wizytówką miasta. Oferta klubu w pełni odpowiada na różnorodne zapotrzebowania mieszkańców i jest dostosowana do różnego zasobu portfela jego klientów – mówi Andrzej Gołdyn, inwestor Fitness Klubu Sporting.

Głównym partnerem biznesowym inwestycji jest firma Twój Fitness SA, świadcząca na rzecz klubu kompleksowy konsulting: od pierwszych szkiców, wizualizacji, przez kompleksowe doradztwo oraz profesjonalne wsparcie konsultantów, na pakietach szkoleń dla trenerów i instruktorów fitness skończywszy. – Klub ma w sobie olbrzymi potencjał. Od samego początku został starannie zaplanowany i przygotowany zgodnie ze światowymi trendami fitness w zakresie projektowania i zarządzania inwestycją. Nasi specjaliści dołożyli wszelkich starań, aby Fitness Klub Sporting był numerem jeden w Polsce – tłumaczy Artur Ligęska, prezes zarządu Twój Fitness SA.

Galeria Leszno to centrum handlowo-usługowe, zlokalizowane w południowej części miasta. Obiekt oferuje 32 tysiące metrów kwadratowych powierzchni najmu (GLA) – łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker. Wśród głównych najemców galerii są: H&M, New Yorker, Cubus, Takko Fashion, Deichmann, CCC, marki grupy LPP: Reserved, Cropp i House, Media Expert, Rossmann, Smyk oraz Empik, McDonald’s, KFC. W obiekcie znajdzie się także pierwsze w Lesznie, wielosalowe kino – Cinema 3D.