Dostępne powierzchnie znajdują się w części ze sklepami modowymi. W listopadzie swoje salony otworzą tam m.in: Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Reporter, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Marylin, Skarabeusz oraz sklep Piastowski i Carte d’Or. Niektóre z tych marek zadebiutują w Słupsku.

Druga faza budowy zostanie zrealizowana w kwietniu 2012 roku. Istniejące centrum, w całości skomercjalizowane, zwiększy swoją powierzchnię z obecnych 22 do 46 tys. mkw. Wraz z otwarciem drugiej fazy nastąpią duże zmiany w strefie gastronomicznej. Dotychczasowa oferta trzech restauracji fastfoodowych powiększy się do 11 punktów gastronomicznych: restauracje Berlin Donner Kebap i Piramida z kuchnią arabską, Czerwone Sombrero z meksykańską, Taste Station z polską, restauracja serwująca kuchnię chińską oraz kawiarnia Carte d’Or i Opalen – miejscowa piekarnio-cukiernia. Powierzchnia restauracji i kawiarni w Jantarze wyniesie łącznie 2,6 tys. mkw. W drugiej części znajdą się również Multikino, MK Bowling oraz fitness.

Centrum Handlowe Jantar zostało zakupione w grudniu ub. roku przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners. Mayland Real Estate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie nieruchomością.