Galeria Batory w Giżycku

– Przekazaliśmy generalnemu wykonawcy teren budowy. Obecnie obszar na którym ruszą roboty budowlane jest grodzony i przygotowywany do prac. Także wewnątrz obiektu rozpoczęto prace przygotowawcze – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Natalia Pozlewicz, specjalista do spraw marketingu, Pomorze Inwestment Sp. z o.o.

Spółka Batory Giżycko będąca częścią grupy kapitałowej Pomorze Inwestment rozpoczęła także proces komercjalizacji nowej inwestycji. W Galerii Batory zlokalizowanej w Giżycku na trzech różnych poziomach znajdzie się około piętnastu najemców, którzy po podpisaniu stosownych umów rozpoczną proces rekrutacyjny. Obiekt będzie miał około 3,3 tys. metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Galeria powstanie przy ulicy Warszawskiej, która jest główną ulicą handlową Giżycka oraz przy największym na Mazurach porcie pasażerskim i jachtowym – Ekomarina.

Inwestorem projektu jest Pomorze Inwestment – firma działająca na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy kapitałowej Pomorze Inwestment wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.