Apteka usytuowana została w lewej części Pasażu Łódzkiego. Lokal, który ma wejście bezpośrednio od strony parkingu będzie czynny całą dobę.

Obecnie sieć aptek Dbam o Zdrowie liczy już ponad 2,1 tysięcy placówek. Większość z nich to apteki franczyzowe (356) i partnerskie (1193), będące własnością polskich farmaceutów.

Pasaż Łodzki niedawno został rozbudowany. Wśród nowych najemców, którzy po rozbudowie pojawili się w centrum są m.in. Rossmann, Adidas, Nike Factory Store, Cache Cache czy H&M.

Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 40 091,31 mkw. Ofertę spożywczą zapewnia sieć Real. W obiekcie ponadto znajduje się około 70 butików i punktów usługowych plus Decathlon i stacja Feu Vert.

Właścicielem Pasażu Łódzkiego jest Pradera Central Łódź Gallery Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe. W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland Sp. z o.o. Centrum zarządza firma Apsys Polska.

Apsys to międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14. centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tys. metrów kwadartowych, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.