Pizza Dominium istnieje od 1993 roku. W ciągu 18 lat działalności otworzyła ponad 60 własnych restauracji na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju – w Rumunii i na Litwie. Każda z restauracji oferuje bezpłatną dostawę, a zamówienia można składać przez internet lub telefonicznie.

Centrum Handlowe Toruń Plaza zostanie otwarte zgodnie z przewidywaniami, czyli w połowie listopada br. Obecnie galeria znajduje się w końcowej fazie realizacji. Będzie to największe centrum handlowe w Toruniu i pierwsze z pełną ofertą rozrywki. Na 40 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni handlowej (GLA), obok 140 sklepów, znajdzie się ośmiosalowe kino Cinema City oraz centrum rozrywki Fantasy Park. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu na 1100 miejsc.

Wśród głównych najemców znajdują się m.in. wszystkie marki Grupy LPP: Reserved, House, Cropp Town, Mohito i Home&You oraz Tally Weijl, Toy Planet oraz punkty usługowe: biuro podróży i pralnia.

Inwestorem kompleksu jest jest Plaza Centers N.V. – deweloper, który w ciągu jedenastu lat inwestowania w Polsce, zbudował już dziewięć centrów handlowo-rozrywkowych. Spółka jest obecna w regionie od 1996 r., koncentruje się na szybko rozwijających się rynkach, takich jak: Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Grecja, oraz w Indiach. Od listopada 2006 Plaza Centers N.V. jest notowana na giełdzie w Londynie, a od października 2007 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 2010 Plaza Center N.V. inwestuje także w USA.