– W uroczystym otwarciu udział wzięło ok. 50 naszych najemców. Kilku lokali nie udało się uruchomić, gdyż nie zdążono z ich wyposażeniem. Opóźnienia powstały głównie w strefie food court. Otwarto tylko jedną restaurację i jedną kawiarnię. Reszta zacznie działać w ciągu kilkunastu dni. Najemcy zapewniający ofertę gastronomiczną naszej galerii zmuszeni są pozyskać więcej pozwoleń niż pozostali stąd ich otwarcie przewidziano w późniejszym terminie. Podobnie z fitness klubem, który nie został jeszcze w pełni wyposażony – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Tadeusz Mazur, prezes zarządu spółki Uniwers, która jest inwestorem galerii Revia Park.

Pierwotnie, galeria miała zostać otwarta 20 sierpnia tego roku. Nie wszyscy najemcy jednak byli gotowi do uruchomienia swoich sklepów i w związku z tym inwestor zmuszony był przesunąć termin otwarcia.

Galeria Revia Park zlokalizowana jest przy ulicy Lubelskiej w Zamościu. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest firma Uniwers sp. z o.o., która działa na rynku od 1989 roku. Wynajmem powierzchni zajmuje się ARS Retail Solutions. Galeria powstała na działce o powierzchni około 25 tys. mkw. Na potrzeby najemców przeznaczono 8 tys. mkw. pow. handlowej, na której znajduje się ok. 70 sklepów i punktów usługowych, w tym powierzchnie przeznaczone dla gastronomii. Dla klientów dostępnych jest także 300 miejsc parkingowych.