Salon o powierzchni 85 mkw., otwarty 29 września br., znajduje się w pasażu parterowego centrum, w pobliżu punktu informacyjnego i salonów Big Star oraz Apart. Wojas zapowiada kolejne otwarcia. W październiku ma ruszyć sklep o powierzchni 125 mkw. w Galerii Ostrovia w Ostrowie Wielkopolskim i 100-metrowy salon w Galerii Tęcza w Kaliszu. Następne otwarcia planowane są w centrum handlowym Plaza Toruń oraz w rzeszowskim Millenium Hall.

Firma Wojas SA zarządza siecią 125 salonów sprzedaży w Polsce i na Słowacji. W ofercie spółki znajduje się skórzane obuwie damskie i męskie, modele młodzieżowe oraz obuwie trekkingowe. Ofertę uzupełnia galanteria skórzana, torebki i paski. Od 2008 roku firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Centrum Handlowe Sarni Stok rozpoczęło działalność 21 listopada 2001 roku. Było to pierwsze w Bielsku-Białej centrum skupiające pod jednym dachem duży hipermarket i galerię sklepów. Sarni Stok zlokalizowany jest przy głównej ulicy dojazdowej miasta. Powierzchnia centrum to ok 35 tys. mkw. Główni najemcy to Carrefour, Media Markt, C&A, New Yorker, Komfort i Reserved. Działa tu także nowoczesne Centrum Fitnessu Matrix, usługi swoje oferuje  pralnia chemiczna, myjnia samochodowa, biuro podróży, salony telefonii komórkowej, plac zabaw dla dzieci, kantor, Agencja Banku Eurobank. W sumie w obiekcie jest prawie 70 sklepów i punktów usługowych.