Punkt usytuowany jest w pasażu Białostocka, w pobliżu wejścia od strony kas kolejowych. Klienci uzyskają w nim szczegółowe informacje związane z nową organizacją ruchu i zmianami w komunikacji publicznej.

To nie pierwsza współpraca zarządców CH Warszawa Wileńska z władzami miasta, podmiotami, a także spółką ZTM. Centrum gościło już pod swoim dachem przedstawicieli ZTM z punktem personalizacji kart miejskich oraz wspierało kampanię Jedź właściwym pasem.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i dworca. Kompleks składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się oferta spożywcza oraz trzypoziomowy parking dla klientów.

W obiekcie znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Największym najemcą jest sieć Carrefour. Galeria handlowa zapewnia także ofertę modową, strefę gastronomiczną, a także ręczną myjnię samochodową. Ponadto mają tu swoje sklepy marki działające w branżach: zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka, wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi.

Galeria została otwarta w 2002 roku. Na liście najemców znajdują się m.in. takie marki jak Carrrefour, Rossmann, Wojas, Kakadu, Vision Express, GoSport, Tchibo, księgarnia Matras, RTV Euro AGD CCC czy Deichmann.