– W dniu otwarcia galerii ruszyło około 50 lokali. Reszta, przez wzgląd na opóźnienia wynikające z prac związanych z aranżacją lokali, zostanie uruchomiona w najbliższym czasie. Obecnie galeria jest skomercjalizowana w 90 procentach. Pozostało kilka lokali, które mają powierzchnię o wielkości od 30 do 40 mkw. Wśród naszych najemców, którzy zajmują największe lokale są m.in. Piramida Steak House, DeFacto, drogeria Aster czy delikatesy Spar. Sporą powierzchnię zajmuje także fitness club – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Tomczyk z ARS Retail Solutions, firmy która jest odpowiedzialna za komercjalizację galerii Revia Park.

ARS Retail Solutions specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu sieciami detalicznymi, projektowaniem i adaptacją wnętrz oraz doradztwem w wyborze powierzchni.

Galeria Revia Park zlokalizowana jest przy ulicy Lubelskiej w Zamościu. Inwestorem i generalnym wykonawcą jest firma Uniwers sp. z o.o., która działa na rynku od 1989 roku. Wynajmem powierzchni zajmuje się ARS Retail Solutions. Galeria powstała na działce o powierzchni około 25 tys. mkw. Na potrzeby najemców przeznaczono 8 tys. mkw. pow. handlowej, na której znajduje się ok. 70 sklepów i punktów usługowych, w tym powierzchnie przeznaczone dla gastronomii. Dla klientów dostępnych jest także 300 miejsc parkingowych.