Jeszcze w tym roku Marionnaud Perfumeries zamierza otworzyć kolejne trzy salony: 12 października w CH Silesia w Katowicach, a następnie w CH Reduta w Warszawie i w CH Forum w Koszalinie. 10 kolejnych otwarć sieć zapowiada na rok 2012. W wielu perfumeriach ma zostać zmieniony wystrój, w wyniku czego lokale zyskają bardziej butikowy charakter. Firmie chodzi też o bardziej indywidualne podejście do klienta, nacisk na konsultacje i dokładne określenie jego potrzeb pielęgnacyjnych.

Marionnaud Perfumeries to międzynarodowa sieć luksusowych perfumerii założona we Francji w 1984 roku przez Marcela Frydmana. Właścicielem Marionnaud jest Grupa AS Watson. Obecnie na świecie znajduje się około 1300 salonów Marionnaud. Na polskim rynku firma jest obecna od siedmiu lat i posiada 39 salonów.

Oferta Marionnaud obejmuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji i makijażu dla kobiet
i mężczyzn, perfumy, produkty do kąpieli, a także akcesoria do makijażu. Firma stale poszerza gamę oferowanych produktów. W tym roku na półki perfumerii trafią linie selektywnych kosmetyków: John Masters Organics na bazie wyłącznie naturalnych składników, zamknięte w stylowych opakowaniach kosmetyki kolorowe The Balm, Make-up Factory do makijażu oraz eleganckie produkty zapachowe i pielęgnacyjne Berkeley Square w opakowaniach w stylu retro.