– Będziemy proponować dzieciom zabawy z użyciem wyobraźni, będą zabawki sensoryczne, które na przykład uczą pisania. Mamy zabawki do ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej i tym podobne. W ofercie będą warsztaty tematyczne i cykliczne, plastyczne, teatralne – mówi portalowi Retailnet.pl Anna Seredyńska, współwłaścielka firmy Cototu Kraina Wyobraźni.
 
Z Cototu będą mogli korzystać klienci centrum handlowego, ale sala przeznaczona jest również dla mieszkańców osiedla. Oprócz sali zabaw w Cototu będzie też sala urodzinowa i kawiarnia dla rodziców. – Jeżeli rodzic chce przyjść i wspólnie pobawić się z dzieckiem, to też zapraszamy. Będą zapewne organizowane też warsztaty, w których rodzice będą mogli uczestniczyć razem z dziećmi – mówi Seredyńska

– Pomysłodawczynią była moja wspólniczka, która widziała takie miejsca podczas podróży za granicą i coś takiego postanowiła zrealizować tu w Polsce. Wystartowała w konkursie Biznes na Start i ten biznesplan dostał wyróżnienie – wyjaśnia Seredyńska.

Centrum Handlowe ETC Gdańsk mieści się w części Gdańska zwanej Zasypa. ETC jest siecią handlową, która rozwija się na polskim rynku od 1994 roku. Centrum ETC w Gdańsku zbudowane jest na powierzchni 12 tys. mkw. W skład galerii wchodzi supermarket francuskiej sieci Intermarche, kawiarnie, restauracje oraz sklepy odzieżowe, obuwnicze i inne.