Marina Rinaldi należy do włoskiego holdingu Max Mara Fashion Group. Najnowszy salon został zlokalizowany na pierwszym piętrze warszawskiego centrum handlowego. Jest to czwarty butik tej marki w Polsce i drugi w Warszawie. Kolekcje Marina Rinaldi znaleźć można także w warszawskim centrum handlowym Promenada, katowickiej galerii Silesia City Center i krakowskim Fashion Outlet.

Ubrania Marina Rinaldi są przeznaczone są dla kobiet noszących rozmiary od 42. do 50. 
W ciągu trzydziestu lat istnienia firma wypracowała kilka zindywidualizowanych kolekcji: serię Giorno, Elegante, Basic, Voyage oraz serię Sport. Marina Rinaldi jest dziś obecna na całym świecie z ponad 300 salonami usytuowanymi w prestiżowych lokalizacjach.

Centrum Handlowe Klif Warszawa dysponuje powierzchnią o wielkości 18 tys. metrów kwadratowych. W galerii mieszczą się butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues, czy Marella. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów, w tym delikatesy Bomi, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

W piątej edycji projektu Superbrands marka Klif została uznana za jedną z najsilniejszych polskich marek i zdobyła tytuł Superbrand Polska 2010. Centra Handlowe Klif Warszawa i Klif Gdynia są jedynymi polskimi centrami handlowymi, które otrzymały to wyróżnienie.