Salon sieci Reporter zajmie powierzchnię handlową o wielkości 100 metrów kwadratowych. Nowy sklep zlokalizowany zostanie na parterze Galerii Młyńskiej. W przeszłości, lokal ten zajmował salon marki Sunset Suits. Marka Reporter uzupełni obecny tenant-mix obiektu o brand kierowany do osób ceniących wygodną i luźną odzież. Wśród dotychczasowych najemców modowych galerii znajdują się także m.in. marki Reserved, House, Top Secret, Diverse czy CCC.

Galeria Młyńska zlokalizowana jest w centrum Raciborza, przy skrzyżowaniu ulicy Młyńskiej i Mickiewicza, w pobliżu Rynku. W bliskim sąsiedztwie galerii znajduje się dworzec PKP i PKS. Trzypoziomowy obiekt dysponuje ofertą około 20 sklepów. Inwestorem i zarządcą obiektu jest Caelum Development.

Caelum Development irlandzka grupa kapitałowa z siedzibą główną w Warszawie, została utworzona w 2002 roku przez grupę prywatnych irlandzkich inwestorów z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Caelum operuje na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii. Firma skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości. Do sztandarowych inwestycji Caelum należą m.in.: Galeria Askana i Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim, C.H. Familia w Gdańsku, Galeria Kosmos w Koszalinie czy C.H. Stara Cegielnia w Szczecinie.