Ekologiczna myjnia samochodowa została otwarta 30 września. Ma stanowiska dla trzech pojazdów. Zakres jej usług obejmuje mycie, woskowanie i polerowanie karoserii, usuwanie zarysowań i zadrapań, mycie wszelkiego rodzaju felg, opon i obręczy, czyszczenie i konserwacja elementów plastikowych i gumowych, mycie i polerowanie szyb oraz lusterek, mycie, sprzątanie i odkurzanie wnętrz auta, pranie tapicerki i podsufitki, mycie silnika.

Jak podkreśla przedstawiciel CH Klif, ważną zaletą myjni parowej, jest szybkość realizacji usługi.
Na przykład klient do prania tapicerki nie musi oddawać auta na cały dzień. Nie jest ona bowiem czyszczona z dużą ilością wody, jak w konwencjonalnych myjniach ręcznych. Po wyczyszczeniu siedzisk metodą parową można je wysuszyć już po kilkunastu minutach. Po myciu auta z zewnątrz jest ono zupełnie suche już po zakończeniu mycia.

Klif powstał w 1999 roku i był jednym z pierwszych centrów handlowych w Warszawie. Na powierzchni 18 tys. mkw. mieszczą się luksusowe butiki, takich marek jak: Baldinini, Guess, MaxMara, Marlboro Classics, Pandora, Paul&Shark, Pollini, Red Valentino, Stefanel, TruTrussardi, iBlues, czy Marella. Na dwóch poziomach znajduje się 100 sklepów (w tym delikatesy Bomi), restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.