Sklep marki Diva w CH King Cross Marcelin

Diva w Centrum Handlowym King Cross Marcelin działa od początku października. Zgodnie z założeniem sieci oferuje biżuterię fast fashion, czyli tak zaprojektowaną i na tyle szybko dostarczoną na rynek, by zawsze skutecznie wpisywała się w najnowsze trendy mody. Z Divą współpracują między innymi marki: Top Shop i Bhs, Miss Selfridge i Dorothy Perkins.

Diva zadebiutowała w Polsce w 2010 roku. Pierwszy sklep z biżuterią Divy powstał w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Obecnie firma ma kilkanaście butików zlokalizowanych głównie w galeriach. Wybiera lokale o powierzchni od 25 do 50 metrów kwadratowych.

Centrum Handlowe King Cross Marcelin o powierzchni ok. 46 tysięcy metrów kwadratowych zostało zlokalizowane w zachodniej części Poznania w dzielnicy Marcelin przy ul. Bukowskiej łączącej centrum miasta z Portem Lotniczym Ławica. W galerii znajduje się sto dwadzieścia punktów sprzedaży różnych branż, jedenaście punktów usługowych, pięć restauracji i siedem kawiarni, hipermarket Real oraz salon Media Markt. Najemcami są między innymi sieci H&M, New Yorker, Super-Pharm, Empik, Smyk, Charles Vogele, Reserved, Humanic, Sephora, Sprinfield, Camaieu, Promod, Benetton, Apart, Carry. W poznańskim centrum handlowym funkcjonuje także bezpłatny ogródek zabaw dla dzieci, którymi zajmują się opiekunki, w czasie gdy rodzice robią zakupy. Dla klientów przygotowano parking mogący pomieścić ponad 2000 samochodów.