Smyk Megastore w krakowskim Futura Parku będzie trzecim sklepem międzynarodowej sieci z artykułami dla dzieci działającym w centrach handlowych należących do Neinver Polska. Wcześniej Grupa Empik Media & Fashion – właściciel marki Smyk – uruchomił salony w Factory Poznań i Futura Park Wrocław.

– Smyk Megastore z pewnością doskonale uzupełni ofertę Futura Park Kraków. Unikalna formuła sprzedaży "wszystko dla dzieci pod jednym dachem" świetnie się sprawdza w naszych dwóch pozostałych obiektach handlowych – mówi Agata Brzezińska, dyrektor do spraw najmu Neinver Polska.

Zaprezentowany pod koniec ubiegłego roku nowy koncept Smyk Megastore wyróżnia się spośród innych salonów przede wszystkim znacznie większą powierzchnią oraz poszerzoną ofertą zabawek i większym wyborem akcesoriów niemowlęcych, w tym wózków i fotelików samochodowych. Międzynarodowa sieć wchodzi w skład Grupy Empik Media & Fashion (EM&F) i działa obecnie w Polsce, Turcji, w Rosji oraz Rumunii i na Ukrainie.

Futura Park Kraków to kompleks liczący 44 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Łączy funkcję parku handlowego i centrum typu outlet. Jego otwarcie zaplanowano na 19 października 2011. Na 22 tys. metrów kwadratowych parku handlowego otwartych zostanie 20 sklepów i punktów usługowych. W centrum outlet factory, na kolejnych 22 tys. metrów kwadratowych zlokalizowanych na pierwszym piętrze, klienci będą mieli do dyspozycji 120 sklepów. Największym najemcą obiektu będą delikatesy Alma. Wśród pozostałych znajdą się między innymi Euro RTV AGD, C&A, Carry, Superfarm i Deichmann.