PH Bogatynia

Powierzchnia przeznaczona na wynajem wynosi blisko 7 tys. mkw. – Nasze portfolio sektora retailowego stale się powiększa, co świadczy o dużym ożywieniu rynku powierzchni handlowych. Obecnie rynek ten w dużych miastach jest w większości nasycony, inwestorzy widzą jednak potencjał w miejscowościach średniej i małej wielkości. Ważnym formatem stają się obiekty typu retail park. Tę kategorię inwestorzy wybierają ze względu na najniższe koszty, jest ona również korzystna dla najemców ze względu na nadal rosnący potencjał mniejszych miejscowości – powiedziała Renata Osiecka, Managing Partner Axi Immo.

Park Handlowy Bogatynia znajdować się będzie w centralnej części miasta, przy głównym weźle komunikacyjnym. Zostanie wybudowany na działce o powierzchni 22,45 tys. mwk., która znajduje się pomiędzy ulicami Daszyńskiego i Spółdzielczą i sąsiaduje z już istniejącym hipermarketem Tesco oraz salonem Media Expert.

– Dolny Śląsk jest dla nas ważnym regionem, w którym coraz więcej inwestujemy. Decyzja o realizacji projektu w Bogatyni poprzedzona była analizami, które pokazały duży potencjał handlowy miasta. Jestem przekonany, że spełni oczekiwania przyszłych najemców – powiedział Wojciech Rogala, dyrektor zarządzający w Grupie Kapitałowej Gant Development SA.

Axi Immo oferuje doradztwo w zakresie nieruchomości komercyjnych w tym: wynajem i zarządzenie powierzchniami magazynowi, handlowymi i biurowymi, a także obrót gruntami inwestycyjnymi. W ramach jej oferty świadczone są usługi zarządzania łańcuchami B2Bi B2C. Największym atutem Axi Immo jest połączenie międzynarodowych standardów obsługi z rzetelną znajomością rynku lokalnego.