Supermarket Biedronka ma być najnowocześniejszym sklepem tej sieci w Tarnowie. Operator spożywczy w Maksie będzie oferował bardziej urozmaiconą ofertę. Poza produktami spożywczymi,  znajdą się w nim dodatkowo artykuły przemysłowe i gospodarcze.

– Ze względu na zachodzące zmiany wizerunkowe sieci marketów Biedronka, nowy operator spożywczy optymalnie wpasuje się w obecny tenant-mix obiektu. Marka nie jest już utożsamiana jedynie z tanimi, dyskontowymi produktami. Sieć nie tylko urozmaica swój asortyment, oferując niejednokrotnie delikatesy z całego świata, ale także, zmieniając wystrój swych sklepów, wprowadza przyjemną dla klientów atmosferę – Łukasz Tomczak, Marketing Manager Caelum Development.

Centrum Handlowe Max w Tarnowie należy do irlandzkiej grupy kapitałowej Caelum Development. Na liście najemców obiektu znajdują się m.in. drogeria Natura, Mix Electronics, Cukiernia Kudelski, Monnari, Textil Market, House oraz Mohito.

Caelum Development została utworzona w 2002 roku. Operuje na terenie Europy Środkowo- Wschodniej, głównie w Polsce, a także na terenie Rumunii. Skupia swoją działalność na rynku obiektów handlowych położonych głównie w miastach średniej wielkości.