Salon Sony Centre w PH Targówek

Jak dowiedział się portal Retailnet.pl, modernizacja lokalu miała związek ze zmianą właściciela. Rewitalizowany sklep działa od 17 września. Oferuje takie urządzenia audiowizualne, jak telewizory LCD High Definition Bravia, cyfrowe aparaty Cyber-shot, kamery Handycam, lustrzanki cyfrowe Alfa i odtwarzacze MP3 Walkman. W ofercie znajdują się też komputery Vaio i sprzęt studyjny HD3D.

Sony jest światowym producentem sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, Ikea, Leroy Merlin  i pasażem meblowym to centrum wyposażenia wnętrz z ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich ze wszystkich kategorii produktowych i półek cenowych. Zlokalizowane jest na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje swoim klientom meble do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, jadalni, gabinetu, pokoju dziecięcego oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (salon Smyk Megastore, Mothercare i Świat Dziecka), delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami. Powierzchnia Parku została zaaranżowana tak, by zapewnić odwiedzającym klientom komfortową atmosferę i wygodę podczas zakupów.