Sklep Parfois, który dołączył do grona najemców centrum handlowego Focus Mall, znajduje się na poziomie 0 centrum, gdzie sąsiaduje z lokalami Intimissimi i Prima Moda.

Parfois jest siecią akcesoriów modowych dla kobiet. Lokuje sklepy zarówno w wiodących centrach handlowych, jak i przy najbardziej prestiżowych ulicach handlowych. Pierwszy butik sieci powstał w Portugalii w 1994 roku. Polska jest jednym z niemal 30 krajów, obok m.in. Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rosji, Kuwejtu i Egiptu, w których działa sieć. Pierwszy sklep otwarto 24 marca 2009 roku w Poznaniu.

Na przestrzeni najbliższych lat Parfois planuje otworzyć w Polsce 40 butików, obecnie sklepy marki mieszczą się w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Szczecinie, Bydgoszczy, Zakopanem, Radomiu i od niedawna również w Zielonej Górze.

Galeria Focus Mall znajduje się w nowym centrum Zielonej Góry, mieści się w niej ponad 110 sklepów, punktów usługowych i restauracji oraz dziewięciosalowy kompleks kinowy – Cinema City. Centrum jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod nazwą Focus Park.