Sklep Media Expert zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze gorzowskiej galerii. Firma działająca w branży RTV/AGD w całej Polsce posiada obecnie 250 elektromarketów, w których na 200 tysiącach metrów kwadratowych prezentowane są multimedia, sprzęt RTV, AGD, laptopy, aparaty foto i gsm. Media Expert specjalizuje się także w sprzedaży rowerów, skuterów, quadów, sprzętu relaksacyjnego i sprzętu do pielęgnacji ogrodów.

Obecnie galeria NoVa Park jest wynajęta w 70 procentach. Komercjalizację galerii realizuje inwestor obiektu – irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski deweloper Futureal.

NoVa Park to centrum handlowo-usługowe, którego powierzchnia najmu wynosić będzie 32.400 metrów kwadratowych. W obiekcie działać będzie 140 lokali handlowo-usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.

Oddanie obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Wśród najemców z którymi Caelum Development podpisało już umowy znajdują się m in. delikatesy Piotr i Paweł, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter. Generalnymi wykonawcami obiektu są Warbud i Mercury Engineering.