– Sklep o powierzchni 92 metrów kwadratowych należący do sieci Sandwich usytuowany został na poziomie + 2 naszej galerii. W butiku znajdzie się szeroki wybór okryć na jesień i zimę firmy Creenstone. Ponadto sklep oferować będzie także inne znane zachodnie marki modowe takie jak Apanage, Blacky Dress, Jean Paul, Tom Crown, Mac, Betty Barclay, Vera Mont oraz marki polskie. To nie koniec zmian w Galerii Alfa. W pierwszym kwartale 2012 roku na poziomie +2 w sąsiedztwie RTV Euro AGD zostanie otwarty znany i renomowany klub fitness na powierzchni ponad 1,6 tys. metrów kwadratowych oraz sklep marki odzieżowej na powierzchni ponad 300 mkw. – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Jolanta Karna, dyrektor administracji Alfa Centrum.

Warto zaznaczyć, że rozbudowie uległa także strefa food court w galerii. Po zmianach ma ona ponad tysiąc metrów kwadratowych powierzchni, a na liście nowych najemców gastronomicznych znalazły się już Noodle w Pudle, Subway oraz United Chicken. Wkrótce do tego grona dołączy także lokal sieci North Fish.

Centrum handlowe Alfa znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i Mickiewicza w Białymstoku. W galerii znajduje się ponad 140 sklepów i punktów usługowych. Najemcami są m.in. CCC, Douglas, Empik, H&M, Almi Decor, Kazar, Rossmann, Ryłko, Vistula czy Zara. W strefie rozrywki galerii działa kino, którego operatorem jest firma Helios. Kino dysponuje ośmioma klimatyzowanymi salami i jest w stanie pomieścić ponad 1700 osób.