Informację, że ma powstać drugi butik, podało 8 października Życie Warszawy i została powtórzona przez portale branżowe. Okazuje się, że mimo rozmów na temat kolejnego sklepu Sergio Rossi w Polsce, do otwarcia prawdopodobnie nie dojdzie. – Od osiemnastu lat jest tylko jeden sklep Sergio Rossi w Polsce. Powstanie nowego sklepu zależy od tego, czy firma Sergio Rossi chce mieć drugi sklep, czy tylko jeden. Ostatnio zgłosiła się do niego nowa firma z zamysłem otwarcia salonu w Polsce i Sergio Rossi odmówił. Nie ma tylu klientów na tak drogie buty i tak ekskluzywne, żeby były dwa sklepy obok siebie – wyjaśnia przedstawiciel jedynego jak dotychczas funkcjonującego sklepu przy ul. Żurawiej 2. Sklep jest własnością Ewy i Witolda Ziółkowskich. W asortymencie salonu znajdują się buty marek: Sergio Rossi, Jimmy Choo i Giuseppe Zanotti.

Sergio Rossi to włoska firma dystrybuującą obuwie damskie, męskie i galanterię na całym świecie. Pierwsze sklepy pod szyldem Sergio Rossi zaczęły powstawać w latach 80 we Włoszech: w Anconie, Turynie, Rzymie i we Florencji. Niedługo potem marka pojawiła się także w Brukseli, Nowym Jorku, Los Angeles i Londynie. Między rokiem 1980 i 1999 rozwijała się ze średnią szybkością dwa butiki na rok. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w 1997 roku.

Galeria handlowa Wolf Bracka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Chmielnej i Nowego Światu. Powierzchnia działki, na której mieści się obiekt wynosi 2,67 tysięcy metrów kwadratowych. Całkowita powierzchnia budynku wynosi 25,2 tysięcy metrów kwadratowych. Inwestor przewidział prawie 12 tysięcy metrów kwadratowych pod wynajem. Resztę stanowić mają powierzchnie komunikacji, pomieszczenia techniczne oraz parkingi.