Sklep znajdować się będzie na pietrze galerii. W jego ofercie znajdą się leki na receptę, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i akcesoria. Super-Pharm w Polsce ma około 30 własnych sklepów samoobsługowych w dużych miastach. Obejmuje zasięgiem województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie i małopolskie. Firma zatrudnia ponad 1,3 tys. osób.

Super-Pharm wywodzi się z Kanady. W latach sześćdziesiątych pierwsze apteki z dodatkowym asortymentem artykułów z branży kosmetycznej i drogeryjnej otwierał kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Na rynku kanadyjskim sieć działa pod nazwą Shoppers Drug Mart. Od 2000 roku nastąpił rozwój na rynku europejskim. Pierwszym krajem ekspansji był Izrael, gdzie zapoczątkowano stosowanie nazwy Super-Pharm. Pierwszy salon w Polsce został otwarty w 2001 roku w Warszawie.

Millenium Hall to 56 tys. mkw. powierzchni handlowej. Będzie w niej działać 250 sklepów. Wśród najemców znajdują się m.in. Zara, H&M, New Yorker, C&A, TK Maxx, Kazar, Piotr i Paweł, Multikino, Media Expert . Częścią Millenium Hall będzie również hotel HiltonGarden Inn ze 100 pokojami, a także centrum konferencyjne. Ofertę centrum wzbogacają także kluby muzyczne, restauracje i kawiarnie, a także skwer, na którym będą się mogły odbywać spotkania i imprezy muzyczne dla 6 tys. osób. W obiekcie będzie działać lodowisko i plac zabaw dla dzieci.

Otwarcie dla najemców i gości nastąpi 15 października, następnego dnia centrum otworzy swoje drzwi dla klientów.