Sieć salonów Organique Kosmetyki Naturalne & SPA w Polsce liczy obecnie 24 punkty, w tym dwie jednostki własne. Poza granicami Polski są trzy salony (Szwecja, Rosja). Sieć działa na zasadach franczyzy i otwiera swoje punkty w miastach pow. 50 tys. mieszkańców, w galeriach handlowych zlokalizowanych w centrum miasta i przy głównych ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Lokale mają powierzchnie o wielkości od 15 do 40 metrów kwadratowych w przypadku salonu umiejscowionego w wydzielonym lokalu handlowym lub powierzchnią od 7do 12 metrów w przypadku salonu umiejscowionego na wyspie zlokalizowanej na pasażu galerii handlowej.

Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Mall mieści się w centrum Rybnika. Obiekt zbudowany na miejscu starego browaru otwarto 5 września 2007 roku. W galerii funkcjonuje niemal 80 sklepów, punktów usługowych i restauracji, oraz 7-salowe Multikino, zlokalizowane na drugim piętrze.
Focus Mall jest inwestycją Parkridge CE Retail, która zajmuje się planowaniem i budową śródmiejskich centrów rozrywkowo-handlowych pod marką Focus Mall. Rybnicka galeria jest pierwszym tego typu obiektem – w 2008 roku otwarto galerie Focus Mall w Bydgoszczy i Zielonej Górze, w 2009 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Kolejne projekty dotyczą m.in. Gliwic, Jeleniej Góry i Piły.