– Galeria Raj po rozbudowie i modernizacji zwiększy swoją powierzchnię z 13 do 21 tysiecy metrów kwadratowych. Do dyspozycji klientów zostanie oddany nowy, większy parking na 700 miejsc postojowych. Odświeżony zostanie nie tylko sam kompleks, ale również jego wizerunek. Chcemy także wzbogacić ofertę handlową. W związku z rozbudową zwiększyło się zainteresowanie inwestycją, czego rezultatem są podpisane umowy najmu m.in. z firmą odzieżową Orsay, księgarnią Matras oraz winiarnią Saint Claire. Do grona tych najemców niebawem dołączy także marka oferująca ekskluzywną odzież męską. Obecnie nadal intensywnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi najemcami z branż odzieżowej i usługowej – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Joanna Bujak, specjalista do spraw najmu IVS Grupa Sp. z o.o.

Zmodernizowana Galeria Raj zaoferuje klientom produkty m.in. takich marek jak: Deichmann, CCC, Rossmann, 5-10-15 czy Coccodrillo. Pierwsi nowi najemcy będą mogli rozpocząć działalność już z początkiem listopada bieżącego roku.

Galeria Raj to pierwsze wybudowane w Dębicy centrum handlowo-usługowe. Funkcjonujący przez ponad 12 lat obiekt jest gruntownie rozbudowywany. Prace związane z modernizacją rozpoczęto już w lipcu tego roku. Obecnie projekt jest w fazie realizacji rozbudowy głównej. Ukończono też prace podziemne. Z 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, finalnie galeria osiągnie 21 tysięcy metrów kwadratowych. Rozbudowana zostanie również infrastruktura kompleksu (chodniki, drogi i strefy dostaw), a do dyspozycji kupujących zostanie przekazany parking na 700 miejsc postojowych.