– Salon w galerii Kaskada w Szczecinie jest naszym trzecim sklepem w mieście. Lokal ma powierzchnię ok. 250 mkw. i jest sklepem sieciowym własnym. Otwarcie kolejnego sklepu planowane jest na 13 października w katowickim Silesia City Center. Będzie to nowy koncept Diverse Multibrand Store, który zakłada, że pod wspólnym szyldem Diverse znajdą się także inne znane marki modowe. Mowa tu o takich markach, jak m.in. Pepe Jenas, New Zealand Auckland, Brodway, Alcott oraz trzy flagowe nasze marki czyli Diverse, CLTN oraz Iridium. Sklep w Sielsii będzie miał ponad 700 mkw. powierzchni handlowej i będzie też największym naszym sklepem w Polsce. Salon powstanie w nowootwartej część Silesia City Center. Podsumowując, do końca tego roku zamierzamy otworzyć siedem lokali w tym jeden multibrand i jeden sklep typu outlet w Krakowie. – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Marek Jamroż, dyrektor do spraw rozwoju marki Diverse.

Obecnie sieć Diverse liczy 151 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych i galeriach handlowych. 86 sklepów marki, to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.

Etos S.A. to przedsiębiorstwo z siedzibą w Gdańsku, zajmujące się projektowaniem, marketingiem oraz dystrybucją odzieży. Właściciel marki odzieżowej Diverse, CLTN, Iridium oraz Coalition. Sieć zajmuje się zabezpieczeniem sklepów franchisingowych, wizualizacją i odpowiednim zagospodarowanie przestrzeni sprzedażowej.