Sklepy pozyskanych marek odzieżowych będą usytuowane na poziomie zero. Salon Reserved będzie dysponował lokalem o powierzchni 915 metrów kwadratowych, z kolei marka Mohito zajmie lokal o powierzchni 165 mkw.

– To bardzo ważne, iż do grona najemców naszej galerii dołączyły czołowe polskie sieci odzieżowe. Zarówno kolekcje, jaki i filozofia obu marek pasują do profilu klienta, do którego kierowana będzie oferta Galerii Handlowej Sky Tower – mówi Magdalena Róziewska, dyrektor do spraw komercjalizacji Sky Tower.

Zarząd galerii poinformował także, że na chwilę obecną dysponuje zaledwie kilkoma wolnymi lokalami usytuowanymi na parterze obiektu. Na tym poziomie oprócz sklepów o dużych powierzchniach i topowych najemców znajdzie się między innymi supermarket Piotr i Paweł, punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Część z nich posiadać będzie własne, niezależne wejścia.

Galeria Handlowa Sky Tower dysponuje powierzchnią całkowitą o wielkości 25 tys. mkw. Na poziomach zero i jeden znajdzie się 120 sklepów, liczne restauracje i kawiarnie. Na poziomie drugim będą działały lokale świadczące usługi medyczne oraz nowoczesny klub fitness. Przy obiekcie znajdować się będzie parking na 1500 samochodów. Oddanie galerii planowane jest na drugi kwartał 2012 roku.