Właściciel sieci, firma Avenir Medical, poinformowała, że szczególnie starannie dobiera galerie i centra handlowe w których chce otwierać salony i dlatego na najbliższe otwarcia wybrała rzeszowskie Millenium Hall, Galerię Jantar w Słupsku oraz galerię Toruń Plaza. Ponadto spółka poinformowała, że w Factory Outlet we Wrocławiu sprzedaż będzie przeniesiona z wyspy typu shop-in-shop do lokalu oraz, że marka ma konkretne plany rozwoju na kolejne lata.

– Mamy już podpisane umowy na kolejnych 10 nowych lokalizacji z planowanym otwarciem w 2012 roku. Placówki sieci będę tradycyjnie dysponowały lokalami w formie butikowej o powierzchni od 20 do 40 mkw. Sieć salonów optycznych będzie się intensywnie rozwijać. Do końca 2012 roku na terenie Polski ma powstać minimum 15 nowych punktów sygnowanych logo Twoje Soczewki. Kolejnych 20 otwarć planowanych jest na 2013 rok. Zawdzięczamy to stabilności finansowej spółki oraz ugruntowanej pozycji rynkowej, która sprawia, że większość centrów handlowych jest zainteresowana posiadaniem w swojej ofercie naszych salonów – mówi Jacek Szkólski, CEO- dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Avenir Medical.

Sieć Twoje Soczewki zakłada połączenie oferty kontaktologii ze specyficzną ofertą markowych opraw słonecznych. Marka jest jedną z największych sieci optycznych w kraju z polskim kapitałem . Partnerami strategicznymi Twoich Soczewek są Johnson&Johnson oraz firma Luxottica, właściciel m.in. marki Ray-Ban.