– Obecnie posiadamy 23 sklepy własne i cztery franczyzowe. W tym roku otwarliśmy dwa. Oprócz nich sieć dysponuje także 39 punktami partnerskimi, które działają na zasadzie Shop in Shop, co oznacza, że dzielimy lokal z inną marką o podobnej branży np. papierniczej, księgarskiej czy zabawkarskiej. Są to stoiska obrandowane naszą marką, mające wielkość od pięciu do 20 mkw. Salon w Millenium hall będzie naszym kolejnym sklepem franczyzowym. Powierzchnia lokalu wynosi 36 metrów kwadratowych. Strategia marki zakłada bowiem, że nasze sklepy franczyzowe mają wielkość od 20 do 50 mkw. – mówi w rozmowie z Retailnet Aleksandra Figos reprezentująca spółkę Pasion Cards Sp. z o.o. do której należy marka Kukartka.

Pierwszy sklep marki Kukartka został otwarty w 2000 roku w Poznaniu. Obecnie Kukartka obecna jest m.in. w takich centrach i galeriach handlowych jak: warszawskie Złote Tarasy i Galeria Mokotów, Galeria Biała w Białymstoku, Port Łódź i Galeria Łódzka w Łodzi, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galeria Krakowska Galeria Kazimierz w Krakowie czy Solaris City Center w Opolu.

Otwarcie Millenium Hall odbędzie się 15 i 16 października 2011 roku. Projekt wzbogaci rynek rzeszowski o 56 tys. mkw. powierzchni handlowej, na której będzie działać 250 sklepów.