Będzie to 34. apteka sieci Super-Pharm w Polsce. W jej ofercie znajdą się leki na receptę, suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i akcesoria. Super-Pharm prowadzi w Polsce własne sklepy samoobsługowe w dużych miastach. Obejmuje zasięgiem województwa zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie i małopolskie. Firma zatrudnia ponad 1,3 tys. osób.

Super-Pharm wywodzi się z Kanady. W latach sześćdziesiątych pierwsze apteki z dodatkowym asortymentem artykułów z branży kosmetycznej i drogeryjnej otwierał kanadyjski farmaceuta Murray Koffler. Na rynku kanadyjskim sieć działa pod nazwą Shoppers Drug Mart. Od 2000 roku nastąpił rozwój na rynku europejskim. Pierwszym krajem ekspansji był Izrael, gdzie zapoczątkowano stosowanie nazwy Super-Pharm. Pierwszy salon w Polsce został otwarty w 2001 roku w Warszawie.

Koncepcja centrum Futura Park Kraków opiera się na połączeniu dwóch funkcji. Na parterze budynku będzie tradycyjny park handlowy z 20 sklepami. Na piętrze zaś centrum typu outlet ze 120 lokalami, w których towary mają być stale przecenione w granicach 30-70 proc. Obiekt zarządzany jest przez firmę Neinver Polska.