– Z satysfakcją witamy w naszym centrum tak rozpoznawalną na całym świecie markę. W dodatku markę modową, które są dla nas ważne w prowadzonym procesie rekomercjalizacji – mówi Marta Radomska, leasing manager CH Forum Gliwice z ramienia Avestus Real Estate.

Tom Tailor jest marką pochodzącą z Niemiec oferującą odzież typu casual dla wszystkich grup odbiorców – kobiet, mężczyzn i dzieci. Co roku firma przygotowuje 12 kolekcji dla każdej linii produktowej. Początki firmy sięgają lat 60. XX wieku. Obecnie sieć posiada około 6000 punktów i salonów handlowych w 35 krajach na świecie. Są wśród nich zarówno salony własne jak i franczyzowe, a także stoiska w salonach multibrandowych.

Na polskim rynku Tom Tailor pojawił się niedawno. Do końca roku planuje otworzyć trzy kolejne salony, a w 2012 r. kontynuować ekspansję.

Forum to centrum handlowo-rozrywkowe położone w Gliwicach. Obiekt dysponuje powierzchnia handlową o wielkości 43 tys. mkw. W kompleksie znajduje się 140 najemców z czego 70 procent stanowią marki modowe, w tym znane firmy odzieżowe, takie jak: Bershka, Cubus, H&M, KappAhl, Pull&Bear, Royal Collection, Zara. Na część rozrywkową kompleksu składa się 13-ekranowe kino Cinema City oraz pierwszy w regionie klub fitness sieci Pure Health&Fitness. Otwarcie obiektu miało miejsce na początku 2011 r. Obiektem zarządza Avestus Real Estate.