Wejście do apteki znajduje się bezpośrednio przy parkingu. Obecnie sieć aptek Dbam o Zdrowie ma już ponad dwa tysiące placówek na terenie całego kraju. Według danych firmy, każdego miesiąca z oddziałów należących do sieci, korzysta 7,5 mln Polaków.

Pasaż Łódzki w sierpniu 2011 roku został rozbudowany o nową powierzchnię handlową. Pojawili się również nowi najemcy, tmiędzy innymi sklepy sieciowe i międzynarodowe marki. Najemcami są m.in. Rossmann, Adidas, Nike, Cache Cache i H&M. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi obecnie 40 tysięcy metrów kwadratowych.

Właścicielem Pasażu Łódzkiego jest Pradera Central Łódź Gallery Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe. W Polsce Pradera Europe reprezentowana jest przez spółkę Pradera Management Poland sp. z o.o.

Zarządcą centrum jest firma Apsys, międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tysięcy metrów kwadratowych, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.