Jako pierwszy 21 października otwarty zostnie sklep Home & You. Salon zajmie powierzchnię259 mkw., będzie znajdował się na parterze. Na 26 października planowane jest otwarcie perfumerii Douglas. Lokal o powierzchni 128,5 m.kw. mieścić się będzie na parterze. Ofertę gastronomiczną Atrium Targówek wzbogaci Subway. Będzie to pierwszy w tej okolicy punkt sieci, która specjalizuje się w sprzedaży kanapek. Restauracja zlokalizowana będzie na parterze. Otwarcie zaplanowane jest na 2 listopada.

Jednocześnie Atrium informuje, że już funkcjonujący w centrum trzej najemcy: Mustang, Tom Tailor i Levi’s przedłużyli swoje umowy.

Centrum Handlowe Atrium Targówek (dawniej Centrum Handlowe Targówek) jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy, oferującym ponad 140 markowych sklepów, wiele punktów usługowych i gastronomicznych (kawiarnie, restauracje). Galeria mieści się przy trasie Toruńskiej. Do dyspozycji klientów dostępnych jest 2000 miejsc parkingowych. Centrum w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Atrium jest zamkniętą spółką inwestycyjną z siedzibą na wyspie Jersey. Posiada w Polsce 19 działających centrów handlowych o wartości rynkowej na koniec 2010 r. w wysokości 677 mln euro. Aktywa te obejmują około 295 tys. mkw. powierzchni najmu brutto i w 2010 r. wygenerowały 51,7 mln euro dochodu brutto z najmu. W skład portfela Atrium wchodzą m.in. centra handlowe Reduta i Targówek w Warszawie, Galeria Mosty w Płocku, Galeria Biała w Białymstoku oraz Centrum Handlowe Forum w Koszalinie. W grudniu 2009 r. spółka Atrium rozszerzyła swoją obecność w stolicy Polski dzięki zawarciu umowy na nabycie za kwotę w wysokości do 171 mln euro, jednego z najlepszych warszawskich centrów handlowych jakim jest Promenada.