Salon wyposażony jest w cztery stanowiska do strzyżenia, dwa stanowiska do mycia włosów oraz specjalne stanowisko przeznaczone do kosmetyki rąk. Lokal urządzony jest w stylu prowansalskim.

– Salon fryzjerski jest odpowiedzią na zapotrzebowanie mieszkańców regionu, którzy uznali, że taki zakład byłby dobrym uzupełnieniem naszej oferty. Myślę, że Renomme szybko zyska sporą liczbę stałych klientów – uważa Mirosław Cechowski, dyrektor Agory Bytom.

Renomme dołącza do już obecnych w Agorze punktów usługowych. W ostatnim czasie w otwarto między innymi kwiaciarnię. W ofercie usługowej galerii jest także pralnia Panda, biuro podróży Albatros, salon Play i kantor wymiany walut.

Agora Bytom została otwarta 15 listopada 2010 roku. Znajduje się na placu Kościuszki w centrum Bytomia. Do obiektu prowadzi główna ulica handlowa miasta – ul. Dworcowa. Pięciokondygnacyjny centrum i budynek parkingu o powierzchni 88 tysięcy metrów kwadratowych łączy w sobie funkcję handlową, rozrywkową i kulturalną. Oferta galerii liczy aktualnie ponad 90 sklepów. W centrum znajdują się restauracje, centrum rozrywki Fantasy Park, multipleks Cinema City i klub fitness Pure. Niedawno swoje salony otworzyły takie marki jak Lindex, czy Trendy4Ever oraz sklep Szkla.com. Jak podaje zarządca centrum, od otwarcia obiektu do czerwca br. galerię odwiedziło trzy miliony klientów.