Lokal znajduje się w zachodnim skrzydle parterowego parku i sąsiaduje ze sklepami Sony Center i Kakadu. W ofercie znajdą się m.in produkty takich marek jak: Dynastar, Rossignol, Salomon czy Völkl. Ski Team jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem marek Spyder, Ice Peak, Luhta, Ferrino i Cube.

Specjalizujące się w sportach zimowych sklepy Ski Team oferują przede wszystkim sprzęt sportowy do uprawiania narciarstwa i snowboardingu, a także jazdy na rowerze i turystyki. Sprzedaż uzupełnia oferta usług serwisowych.

Park Handlowy Targówek ma około 100 sklepów z najbogatszą ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich ze wszystkich kategorii produktowych i półek cenowych, zlokalizowane na warszawskim Targówku. Do najemców należy m.in. Domoteka, salon Ikea i Leroy Merlin. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (Smyk Megastore, Mothercare i Świat Dziecka), delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami. 

Park Handlowy Targówek zarządzany jest przez firmę Inter Ikea Centre Polska należącą do Inter Ikea Centre Group. IICG zajmuje się budową i zarządzaniem centrami handlowymi, w których Ikea jest głównym sklepem. Spółka IICG działa w całej Europie.