Do dotychczas zakontraktowanych sześciu lokalizacji dołączy siódma. Multimarket powstanie w Lublinie przy ul. Turystycznej, w sąsiedztwie Praktikera, E’Leclerc`a, Rossmanna. Otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2012 roku.

Na 2012 roku firma zaplanowała także otwarcia w Gliwicach, we Wrocławiu, w Gdańsku i Łodzi.
Polska jest trzecim krajem na mapie ekspansji sieci Jula. W Szwecji ma 32 mulitmarkety i 12 w Norwegi. Firmą Jula Polska zarządzają Per-Eric Frost (prezes) oraz  Daniel Adamiuk (Country Manager). Jak twierdzi Daniel Adamiuk, ogromny potencjał rozwoju wynika nie tylko z geograficznej bliskości Polski i Szwecji, ale też i z tego że Jula nie ma tu bezpośredniej konkurencji.

Jula otwierać będzie multimarkety o powierzchni od 3 do 4 tysięcy metrów kwadratowych z przyborami i narzędziami służącymi do remontu domu, prac w ogrodzie, a także produkty do wyposażenia biura czy garażu oraz artykuły sportowe, szeroki wybór modnej odzieży roboczej oraz sprzęt elektroniczny oraz małe AGD.  

Jula AB to firma rodzinna z siedzibą w miasteczku Skara w Szwecji. Została założona w 1979 roku. Obecnie zatrudnia około 1,3 tysiąca pracowników. Dysponuje jednym z największych w Szwecji magazynów wysokiego składowania o powierzchni ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych.