W ubiegły weekend otwarto Millenium Hall

Obiekt, zgodnie z planami inwestora, ma pełnić w stolicy Podkarpacia rolę wielofunkcyjnego kompleksu przez wzgląd na swoją lokalizację i potencjał. Millenium Hall jest także jednym z największych obiektów tego typu w południowo-wschodnim regionie kraju. Strefa zasięgu centrum obejmuje około 900 tysięcy potencjalnych klientów mieszkających w odległości 30 min. dojazdu do galerii.

Wielkie otwarcie trwało dwa dni (15 i 16 października 2011) i było związane był z wieloma atrakcjami. Miały one nie tylko zachęcić do regularnego odwiedzania galerii, ale także pokazać potencjał i możliwości kompleksu. Wśród atrakcji przewidzianych podczas wydarzenia znalazły się m.in. pokazy futurystycznych kreacji, projekcje multimedialne inspirowane klasyką literatury i artystyczne live-acty. Ambasadorem i gościem specjalnym wydarzenia była Anja Rubik, a prezydent Rzeszowa – Tadeusz Ferenc wręczył modelce symboliczny klucz do miasta. Noc Zakupów rozpoczął spektakularny pokaz łączący efekty pirotechniczne, świetlne, laserowe i animacje wideo.

Drugiego dnia na placu eventowym odwiedzających centrum powitali Patrycja Kazadi i Olivier Janiak. Scena i jej otoczenie stały się miejscem muzycznych i choreograficznych atrakcji w wykonaniu znanych artystów. Zwieńczeniem otwarcia Millenium Hall było przedstawienie akrobatyczne w wykonaniu Grupy Ocelot, zainspirowane estetyką i ideami Millenium Hall, wykorzystujące oprócz muzyki także pirotechnikę, światła, lasery i przestrzeń wokół publiczności.