Będzie to pierwszy butik Mohito w Gorzowie Wielkopolskim. Jak informują przedstawiciele odzieżowej sieci, ma ona obecnie 67 sklepów w Polsce i 14 za granicą. Najnowsze lokale otwarto w tym roku w następujących centrach: Millenium Hall w Rzeszowie, Galeria Ostrovia w Ostrowiu Wielkopolskim, Centrum Handlowych Marcelin w Poznaniu i Agora w Bytomiu. Na początku września powstały dwa butiki w Warszawie – w Arkadii i na Targówku. Sieć Mohito obecna jest także na Białorusi, w Bułgarii, w Estonii, na Litwie, w Łotwie, Rosji i na Ukrainie.

Komercjalizacją zajmuje się inwestor, czyli irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z firmą Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski developer Futureal.

Oddanie NoVa Park planowane jest na pierwszy kwartał 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, KappAhl, Intersport, KFC, Fielmann, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter. Poziom komercjalizacji obiektu wynosi 75 proc. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.

Nova Park ma 32,4 tys. mkw. powierzchni najmu. W centrum zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo-usługowych, w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.