Galeria Aura w Mielcu

– Cieszymy się, że działania związane z komercjalizacją obiektu przebiegły bardzo sprawnie i kilka miesięcy po otwarciu możemy pochwalić się wypełnioną listą sklepów. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta handlowa oraz działania promocyjne spowodują, że galeria na zawsze pozostanie wizytówką miasta – mówi Joanna Bujak, specjalista ds. najmu IVS Grupa.

Do grona ostatnich najemców dołączyła marka Best4youKids. – Otwarta w kwietniu 2011 roku w Mielcu Galeria Aura ma bardzo duży potencjał. To pierwszy tak nowoczesny obiekt handlowy w mieście, lubiany i chętnie odwiedzany przez mieszkańców, co można uznać za bardzo dobry prognostyk dla rozwoju naszej krainy w nowej lokalizacji. Jest to kolejny punkt franczyzowy Best4youKids, który dzięki naszemu wsparciu dla franczyzobiorcy zapewni dzieciom jakość zabawy na najwyższym poziomie – mówi Marzena Głowacka-Fujawa właścicielka marki Best4youKids.

Best4youKids to także pierwsza w branży dziecięcej w Polsce sieć sal zabaw rozwijana w oparciu o model franczyzy.

Galeria Aura została otwarta 6 kwietnia 2011 roku. Jest zlokalizowana przy skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Biernackiego, w Mielcu. Obiekt zajmuje powierzchnię 2,9 tys. metrów kwadratowych i dysponuje 50 miejscami parkingowymi. Ofertę handlową Aury, stanowią marki odzieżowe, obuwnicze i drogeryjne, a także księgarnia, apteka, supermarket, salon prasowy, optyka, kwiaciarnia oraz punkt gastronomiczny. Wśród najemców znajdują się m.in. takie marki, jak: Polomarket, Reserved, CCC, Matras czy Rossmann. Właścicielem Galerii jest IVS Grupa, firma działająca od 1997 roku, zajmująca się zarówno budową obiektów, jak i ich komercjalizacją. Obecnie firma rozbudowuje Galerię Raj w Dębicy.