Multifood

Debiut na giełdzie, jak zapowiada zarząd spółki, ma być kolejnym etapem rozwoju firmy. Dzięki temu marka pozyska około 20 milionów złotych, które w pełni mają być wykorzystane na dalszy rozwój sieci.
Zarząd informuje także, że nadal poszukuje partnerów franczyzowych. Pod koniec listopada tego roku maja zostać uruchomione dwie sieciowe restauracje w Mikołowie i Częstochowie. Pierwsza restauracja ze stolikami zajmie 130 mkw. powierzchni, a druga, o powierzchni 87 mkw. znajdzie się w strefie food court.

Przez pierwsze sześć miesięcy lokale mają funkcjonować jako własne, później zostaną przekazane franczyzobiorcom. Przedstawiciele spółki prowadzą także rozmowy na temat otwarcia lokalu we Wrocławiu.

Wymogi jakie firma stawia franczyzobiorcom to m.in. posiadanie lokalu o wielkości minimum 100 mkw. w galerii handlowej bądź o wielkości 300 mkw w przypadku lokalu niezależnego.

Multifood STP to sieć restauracji sprzedająca jedzenie w systemie samoobsługowym, na wagę. Większość punktów firmy zlokalizowanych jest w galeriach i centrach handlowych. Lokale marki znajduja się m.in. we wrocławskich galeriach CH Marino, Pasaż Grunwaldzki, Magnolia Park, CH Korona, w Pasażu Łódzkim w Łodzi oraz w częstochowskiej Galerii Jurajskiej.