Millenium Hall

– Pachnące Wyspy uruchomimy w ciągu dwóch miesięcy w rzeszowskim centrum handlowym Millenium Hall, w Galerii Sarni Stok w Bielsku-Białej oraz w białostockiej Galerii Biała. Będą to punkty handlowe w formacie wyspy zajmujące około siedmiu metrów kwadratowych powierzchni. Nowe placówki mają charakter modułowy co ma spore znaczenie przy ich montażu w pasażach handlowych – mówi w rozmowie z Retailnet.pl Krzysztof Plitnik, prezes zarządu spółki Aromanti.

Zarząd spółki zapowiada ponadto, że poszukuje franczyzobiorców w takich miastach jak Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Wrocław, Łódź czy Poznań.

Firma Aromanti sp. z o.o. powstała w sierpniu 2009 roku. Dzięki podpisanym umowom spółka dystrybuuje produkty firm: Clem S.A.R.L., Procado i Deco Sable na zasadzie wyłączności na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii.

Pachnące Wyspy obecne są w pięciu miastach w Polsce: Warszawie, Katowicach, Płocku, Sosnowcu i Lublinie. Marka posiada siedem punktów sprzedaży, w tym dwa punkty własne, a pięć to punkty franczyzowe. Punkty sieci zlokalizowane są w warszawskim CH Blue City i Promenada, w katowickich centrach 3 Stawy i Silesia City Center, w lubelskim CH Olimp, płockim centrum Mazovia oraz w Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu.