Ciuchcia na placu zabaw

– Mieliśmy duży remont, wymieniliśmy część urządzeń i kilka dodatkowych nam przybyło. Oprócz nowej karuzeli, jest między innymi nowa ścianka wspinaczkowa, basen żelowy, Chomicza Karuzela, czyli kołowrotek, w którego środku biegają dzieci, są też nowe urządzenia do bujania się i nowe pojazdy na torze gokartowym – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Grażyna Milewska z Kinderplanety.

Jak podaje Monika Ćwiek, menedżer łódzkiej Kinderplanety, wprowadzono też zmiany w organizacji imprez tematycznych. Będą przyjęcia urodzinowe w stylu olimpijskim, indiańskim i pirackim. – Dla najmłodszych przygotowaliśmy zabawę z balonikami, a dla dziewczynek, które chcą się wcielić w rolę księżniczek, huczne przyjęcie. W ramach urodzin każdy z maluchów dostaje również bilet do kina 5D – mówi Monika Ćwiek.

Lokal ma 1000 mkw. Oprócz powyżej wymienionych atrakcji dzieci mają do dyspozycji między innymi trampolinę i basen wypełniony kulkami, a także ozdobioną zwierzęcymi motywami kolejkę safari. Kinderplaneta ma 19 placów zabaw w całej Polsce. W drugiej dekadzie listopada nastąpi 20. otwarcie w centrum handlowym Tesco w Gliwicach.

Manufaktura znajduje się w zabytkowych, dziewiętnastowiecznych łódzkich budynkach pofabrycznych. Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 27 ha. W Manufakturze jest 300 sklepów, butików, restauracji, kawiarni, pubów, dwupoziomowa dyskoteka, interaktywne Discovery Center „Experymentarium”, fitness klub, ścianka wspinaczkowa, centrum gier, kręgielnia i nowoczesne kino z piętnastoma salami, największy w Polsce plac zabaw sieci Kinderplaneta, Muzeum Fabryki, Teatr Mały, a także pierwszy w Łodzi czterogwiazdkowy hotel Andel’s.