Kukartka rozwija sieć

Marka Kukartka mocno rozwija współpracę w kierunku uproszczonej franczyzy jaką jest Kukartka Partner. Polega ona na wyodrębnieniu stoiska na zasadzie shop-in-shop w sklepie o podobnej branży upominkowej, papierniczej, zabawkowej, księgarni, kwiaciarni, ubrań i artykułów dla dzieci itp.

W salonie będzie można także znaleźć kwiaty, rękodzieło, obrazy oraz inne upominki. Lokal o łącznej powierzchni 31,5 mkw. zlokalizowany będzie na parterze budynku przy wejściu od ul. Dwernickiego. W tym roku sieć uruchomiła podobne stoiska także w Zakopanem, Koninie i Oświęcimiu.

W otwieranym w przyszłym tygodniu sklepie Lans e Lot będzie można znaleźć stoisko z ofertą Kukartki, która obejmuje kartki i karnety pocztowe, kubki, skarbonki, maskotki, artykuły szkolne, wszelkie niezbędne dodatki do zapakowania prezentu, a także serie wydawnicze i kolekcjonerskie oparte na licencjach światowych najbardziej rozpoznawalnych i popularnych marek: Sheepworld, Forever Friends, Debbi, Rachael Hale, Anne Geddes i inne.

Pierwszy sklep marki Kukartka został otwarty w 2000 roku w Poznaniu. Obecnie Kukartka obecna jest m.in. w takich centrach i galeriach handlowych jak: warszawskie Złote Tarasy i Galeria Mokotów, Galeria Biała w Białymstoku, Port Łódź i Galeria Łódzka w Łodzi, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galeria Krakowska Galeria Kazimierz w Krakowie, Millenium Hall w Rzeszowie czy Solaris City Center w Opolu.