Galeria Łódzka

Betty Barclay to marka odzieży damskiej, która powstała 55 lat temu jako marka młodzieżowa. Obecnie sieć działa w najbardziej prestiżowych miejscach, galeriach i centrach handlowych zlokalizowanych w dużych miastach w Polsce i Europie. W kraju działa dziewięć lokali tej sieci. Nowo uruchomiony salon w Galerii Łódzkiej zajmuje powierzchnię 68,68 metrów kwadratowych i usytuowany jest na poziomie 0.

Galeria Łódzka istnieje od 2002 roku. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 45 tysięcy metrów kwadratowych. Wśród najemców galerii znajdują się m.in. z marek odzieżowych: Benetton, Monnari, Orsay, Triumph, Vero Moda, Vistula czy Zara. Część spożywczą obsługuje Tesco. Galeria dysponuje także strefą food court, którą obsługują m.in. KFC i McDonald’s.

Właścicielem obiektu jest spółka deweloperska ECE Projektmanagement. Polski oddział ECE – firma ECE Projektmanagement Polska – została założona w 1997 r. Od ponad 10 lat ECE stale rozwija działalność w Polsce. Zespół specjalistów w głównym biurze i w galeriach handlowych ECE dba o rozwój i planowanie nowych projektów oraz zajmuje się wynajmem, zarządzaniem i marketingiem dla centrów handlowych ECE. Obecnie ECE Polska zarządza galeriami handlowymi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Krakowie i Gdańsku.