Millenium Hall

– W tym roku otworzyliśmy trzy sklepy w nowych w galeriach – w Agorze Bytom, w Galerii Echo w Kielcach, w Kaskadzie w Szczecinie. Dzięki zainteresowaniu, jakie wykazują centra handlowe, otworzyliśmy dodatkowo dwa salony w już istniejących obiektach – Warszawa Blue City oraz w nowej części Silesii w Katowicach. W ostatnich dniach nasza marka pojawiła się również w nowej Galerii Millenium Hall w Rzeszowie – poinformował w wypowiedzi dla Retailnet.pl, Piotr Mednik, szef działu finansowego Prima Moda SA.

Prima Moda SA to spółka z branży Retail Fashion, notowana na GPW od 2007 roku. Zajmuje się sprzedażą obuwia, torebek oraz dodatków, takich jak paski czy środki do pielęgnacji. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

Millenium Hall ma 110 tys. mkw. powierzchni całkowitej, na której znajdzie się w około 250 sklepów, multipleks kinowy oraz hotel. Oprócz punktów handlowych w centrum powstaną także: plac zabaw dla dzieci, sezonowe lodowisko, klub fitness, SPA oraz część biurowo-konferencyjna. Powierzchnia najmu (GLA) wynosi 56,612 tys. mkw. Wartość realizowanej inwestycji to 450 milionów złotych. Właścicielem Millenium Hall jest spółka Develop Investment, należąca do grupy kapitałowej Marma.