Sklep Abra

W ramach sieci Abra w Polsce funkcjonuje obecnie 76 sklepów, w tym dwa sklepy działające w systemie franczyzowym – w Oświęcimiu i Nysie. W grudniu tego roku zostanie również otwarty sklep franczyzowy w Łowiczu, w województwie łódzkim.

W województwie dolnośląskim Abra jest obecna już od kilku lat. Nowy wrocławski sklep Abry został uruchomiony 15 października w Centrum Handlowym Domar przy ulicy Braniborskiej. Salon Abry mieści się na drugim piętrze, a jego powierzchnia wynosi 740 metrów kwadratowych. Nowy sklep zastąpi dotychczasową placówkę Abry we Wrocławiu – w Centrum Handlowym Borek usytuowanym przy Al. Generała Hallera, która przestanie działać 31 października tego roku.

Natomiast nowy sklep Abry w Białymstoku to pierwszy sklep tej sieci w województwie podlaskim. Otwarcie zaplanowano na sobotę, 5 listopada tego roku w Centrum Handlowym Fasty przy ulicy Przędzalnianej. Lokal będzie zajmować powierzchnię 723 metrów kwadratowych.

Centrum Domar skupia wiele sklepów z branży wyposażenia wnętrz i artykułów dla domu. Obok Abry znajdują się tu również takie sklepy, jak Galeria Światła, Witek’s, Farba, Studio Kamienia, Studio Snu, Majster, Arte, Flügger, Bizzarto, Jafra czy Livingroom by Mebelplast.